Obdarujte svojich najmilších
Darcekova poukazka
-->

Chlorella &

JAČMEŇ

Prečo jesť zelené potraviny?
Zelené potraviny najvyššej kvality CHLORELLA PYRENOIDOSA a JAČMEŇ (Green Ways) ...

Vyskúšajte "rybie"

PROCEDÚRY

Či už trpíte kožnými ochoreniami (akné, neurodermatitída, psoriáza), zhrubnutou kožou na nohách, alebo máte len príliš suchú pokožku ...

Garra Rufa

DR. RYBA

Garra rufa "Doktor ryba" dorastá do dĺžky až 14 cm. Pochádza z Jordánska, z rieky Eufrat a Tigris, ako aj z niekoľkých pobrežných riek severnej Sýrie a južného Turecka.

GARRA Centrum

Partizánske

Veľmi radi by sme Vás privítali v našom Garra Centre v Partizánskom. Vznikli sme ako mladšia sestra akvaristiky Morské Centrum ...

Garra Centrum - Partizánske

Veľmi radi by sme Vás privítali v našom Garra Centre v Partizánskom. Vznikli sme ako mladšia sestra akvaristiky Morské Centrum. Už dlhšiu dobu sme sa zaoberali myšlienkou na zlepšenie našich služieb a ponúknuť vám niečo nové, zatiaľ nie tak známe a fascinujúce. Zrealizovať tento nápad nebolo veru jednoduché. Originál  Kangal Garra rufa rybky sme pre Vás priniesli z Dortmundu a sú certifikované. Pre to aby naše služby boli čo najlepšie máme aj dezinfekčné a kozmetické produkty značky Deconal, vyrobené original pre Garra rufa ryby. Chceli by sme Vám rybky ukázať nielen ako ozdoby Vašej domácnosti, ale aj ako veľkých pomocníkov - zdravotníkov. Pomáhať Vam budú v ôsmich nádržiach na pedikúru, prípadne manikúru a jednej celotelovej nádrži. Pre Našich zákazníkov ponúkame free WiFi zone..
Doprajte Vašim unaveným nohám relax v podobe kúpeľa v príjemnej 33 stupňovej vode.

NOVINKA!!!  Našim zákazníkom ponúkame ZDARMA pri psoriatických ochoreniach a pri veľmi zrohovatenej koži na chodidlách 20 minútový predkúpeľ v morskej vode. Urýchľuje sa tým proces mäkknutia kože a zvyšuje sa efektivita práce našich doktor rybiek.. (nevzťahuje sa na zľavové kupóny)

DECONAL (biocídny prípravok) - novinka z Nemecka

Deconal je zapísaná značka firmy MAV GmbH Nemecko.

S Deconalom sú pokryté všetky oblasti, v ktorých je dôležitý vysoký hygienický štandard.

DECONAL Sprej (používa sa pred procedúrou) je nanášaný na ľudskú kožu a zabraňuje prechádzaniu baktérií, pliesní a virom do vody.

K dezinfekcii vody a v nej žijúcich Garra rufa rýb sa používa DECONAL hotový roztok, ktorý sa v správnych dávkach pravidelne pridáva do vody.

Po procedúre sa na ošetrené časti kože vmasíruje DECONAL Hydrogel. Tento nealergizujúci gél má chrániaci a pre choroboplodné zárodky usmrcujúci účinok, zároveň nezanecháva na koži stopy.

Samozrejme sa Deconal úspešne používa aj na čistenie a dezinfekciu rozličného príslušenstva. Dezinfekcia okrajov nádrží, sedadiel a podrúčiek ..., už nepredstavuje žiadne riziko.

Deconal je konečne výrobok, s ktorým môže byť dosiahnutá najvyššia hygiena natrvalo. Či je to kúpeľná oblasť, oblasť terapie alebo kozmetické prostredie.

Deconal je vysoko čistý, biokompatibilný dezinfekčný roztok, ktorý nepotrebuje žiadne prídavné látky. Je hotový  na použitie, účinkuje za pár minút proti baktériám, virom a plesniam, a k tomu je ešte neuveriteľne dobre znášanlivý. Deconal nemá žiadny škodlivý alebo iritujúci účinok na Garra rufa ryby. Práve naopak, mikrobiologické zaťaženie rýb bude pri kontinuálnej aplikácii postupne redukované. Deconal je vedecky škúšaný a potvrdený ako vysoko účinný dezinfekčný prostriedok.Garra Centrum on facebookGarra Centrum Partizánske