Obdarujte svojich najmilších
Darcekova poukazka
-->

Chlorella &

JAČMEŇ

Prečo jesť zelené potraviny?
Zelené potraviny najvyššej kvality CHLORELLA PYRENOIDOSA a JAČMEŇ (Green Ways) ...

Vyskúšajte "rybie"

PROCEDÚRY

Či už trpíte kožnými ochoreniami (akné, neurodermatitída, psoriáza), zhrubnutou kožou na nohách, alebo máte len príliš suchú pokožku ...

Garra Rufa

DR. RYBA

Garra rufa "Doktor ryba" dorastá do dĺžky až 14 cm. Pochádza z Jordánska, z rieky Eufrat a Tigris, ako aj z niekoľkých pobrežných riek severnej Sýrie a južného Turecka.

GARRA Centrum

Partizánske

Veľmi radi by sme Vás privítali v našom Garra Centre v Partizánskom. Vznikli sme ako mladšia sestra akvaristiky Morské Centrum ...

Vyskúšajte rybie PROCEDÚRY Garra rufa

Či už trpíte kožnými ochoreniami (akné, neurodermatitída, psoriáza), zhrubnutou kožou na nohách, alebo máte len príliš suchú olupujúcu sa pokožku, či ste celkom zdraví a chcete si dopriať relaxačný omladzujúci kúpeľ , sme tu pre Vás. Čaká  Vás osem nádrží na pedikúru či manikúru a jedna celoteľová nádrž.

NOVINKA!!!  Našim zákazníkom ponúkame ZDARMA pri psoriatických ochoreniach a pri veľmi zrohovatenej koži na chodidlách 20 minutový predkúpeľ v morskej vode. Urýchľuje sa tým proces mäknutia kože a zvyšuje efektivita práce našich doktor rybiek.. (nevzťahuje sa na zľavové kupóny)
Doktor ryba?
Už ste sa niekedy stretli s pojmom doktor ryba? Je to zvláštne, ale ani my sme donedávna nevedeli kto to je. Je to ryba menom Kangal Garra rufa pochádzajúca z Turecka. Odkiaľ sa už dlhšiu dobu nesmie vyvážať. Strážia si ju, lebo vedia aká je nápomocná pri kožných ochoreniach. Dorastá do dĺžky až 14 cm. Nemusíte mať strach, tie naše sú dlhé len 2-3 cm. Žije v teplých až 36°C vodách, takže kúpeľ s nimi je veľmi príjemný. A samozrejme užitočný. Okrem toho, že ohryzkávajú prebytočnú zrubnutú kožu, vypúšťajú sekrét a tým pomáhajú ošetrovanej pokožke regenerovať sa. Ešte k tomu vedia výborne masírovať našu kožu a tým nám pomáhajú zregenerovať telo aj myseľ. Majú jednu neoceniteľnú vlastnosť - sú veľmi tiché, takže sa môžete v kľudel oddávať Vašim myšlienkam :)))
Garra Centrum on facebookGarra Centrum Partizánske